Turnéliste

Norgesturné 2017

1. februar 2017 er det turnéstart for Anne Kat og «Gudbedre» – det blir show i alt fra Hammerfest i nord, til Mandal i sør – og en hel del der i mellom. Fullstendig turnéliste finner du her

DATO BY STED BILLETTER
01 feb Jessheim Ullensaker kulturhus ullensakerkulturhus.no
02 feb Lillehammer Maihaugsalen maihaugsalen.no
03 feb Oppdal Oppdal Kulturhus oppdalkulturhus.no
04 feb Stjørdal Kimen Kulturhus kimenkulturhus.no
08 feb Moss Parkteateret parkteateret.com
09 feb Fredrikstad Kulturhuset Blå Grotte kulturhusene.no
10 feb Halden Brygga Kultursal bryggakultursal.no
11 feb Askim Askim kulturhus askimkulturhus.no
16 feb Sogndal Sogndal Kulturhus sogndal.kulturhus.no
17 feb Førde Førdehuset fordehuset.no
18 feb Fosnavåg Fosnavåg Konserthus fosnavagkonserthus.n
23 feb Ålesund Parken Kulturhus kulturialesund.no
24 feb Ålesund Parken Kulturhus kulturialesund.no
04 mars Haugesund Festiviteten festiviteten.no
09 mars Mandal Buen buenkulturhus.no
10 mars Sandnes Sandnes Kulturhus sandnes-kulturhus.no
16 mars Mo i Rana Kinoeateret Ranakino.no
18 mars Bodø Stormen Stormen.no
22 mars Hammerfest Arktisk Kulturhus aks.no
23 mars Alta Alta Kultursal aurorabilett.no
24 mars Tromsø Kulturhuset Kulturhuset.tr.no
31 mars Sortland Kulturfabrikken kulturfabrikkensortland.no
01 april Harstad Harstad Kulturhus harstadkulturhus.no
21 april Molde Bjørsonhuset, Scandic Seilet bilettportalen.no
22 april Trondheim Olavshallen olavshallen.no
27 april Elverum Elverum Kulturhus filmweb.no
28 april Kolbotn Kolben kolben.no
29 april Borgheim Nøtterøy Kulturhus notteroy.kulturhus.no
24 – 26 august Bergen Ole Bull scene olebullhuset.no
30 – 31 august Bergen Ole Bull scene olebullhuset.no
01 – 02 september Bergen Ole Bull scene olebullhuset.no